m

Vocent posidonium pri eu, vis sumo verear meliore at. Eos appetere accusamus et, persius appareat expetendis id vix. At discere platonem vis, mea et fugit sapientem.

 

O nás . . .

Jsme mladí lidé, kteří měli to štěstí vystudovat obor, který nás nesmírně baví a který se stal jak naší pracovní, tak i životní náplní. Markéta vystudovala obor Realizace zahradních a krajinářských úprav na ZF MENDELU v Lednici, Michalovým oborem je pak Zahradní a krajinářská architektura, na téže alma mater.

 

Již během studií jsme čerpali zkušenosti prací v oboru jak v realizačním, tak projekčním prostředí, což považujeme za důležitý bod vzdělávání. Proto posyktujeme stejnou příležitost dalším studentům a my si i nadále prohlubjeme své zkušenosti a znalosti spoluprací s renomovanými brněnskými zahradními architekty.

Jsme orientovaní na ekologický přístup k životu a ani obory jako permakultura nám nejsou cizí, zároveň je pro nás ale velmi důležité estetické hledisko našich projektů a především komfort a požadavky budoucích obyvatel ať už se jedná o malou vesnickou předzahrdáku nebo velký městský park.

Cílem naší práce je kvalitní architekura s úctou k přírodě.

stabilní tým

na kterém to stojí

Markéta pôbiš Zajíčková

Jednatelka + vedoucí realizací

Michal Pôbiš

realizace + vedoucí projekce